Produktai

Unikalaus elastingumas prie aukštų temperatūrų!

KLINGER Expert nemokama programinė įranga yra paprastas ir galingas įrankis sujungimo sandarumo skaičiavimui prie realių darbinių parametrų.

Aukščiausios kokybės EagleBurgmann sandarinimo įkamšos siurblių velenų sandarinimui

Gaminame visų tipų sandariklius hidraulikai ir pneumatikai. Nestandartinių matmenų sandariklius gaminame pagal SKF (Economos SealJet) technologiją per 1-2 darbo dienas, o skubiuoju atveju – tą pačią dieną.

Klingerio stiklai yra kompanijos Klinger seniausias produktas. Lygio stiklas yra svarbiausias komponentas skysčio lygio matuoklyje. Klinger lygio stiklai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės, labai tvirto ir užgrūdinto borosilikatinio stiklo.

Bendradarbiaudami su stambiausiais Europoje tiekėjais galime pasiūlyti aukščiausios kokybės tepalinius veleno riebokšlius iš NBR ir Viton (FKM) medžiagų už geriausią kainą. Tiekimas tik pagal atskirą užsakymą.

Aukščiausios kokybės ir stiprumo Klinger skysčio srauto stebėjimo indikatoriai su originaliais "extra" kietumo Klinger borosilikatiniais stiklais

Platus sandarinimo įkamšų asortimentas vožtuvams, grafitniai sandarinimo žiedai uždaromajai armatūrai.

Žinome viską apie o-žiedus ir tiekiame juos bet kurių matmenų ir iš įvairių medžiagų: NBR, Viton (FPM), EPDM, PTFE, TTV, FEP, Aflas®, Kalrez® / Chemraz® / Isolast® / Perlast® (FFKM) ir kt.

Originalios konstrukcijos, aukščiausios kokybės ir stiprumo Klinger skysčio lygio stebėjimo indikatoriai su originaliais "extra" kietumo Klinger borosilikatiniais stiklais.